Ga naar hoofdinhoud

Cursus ‘Gebruik dierlijke producten in diervoeders’

Datum
woensdag 1 juni 2016
Start om
13.30
Eindigt om
17.00
Locatie
centrale locatie
Meer informatie
www.schoutenadvies.nl

Het gebruik van dierlijke producten in diervoeders is aan strenge wetgeving gebonden; of het nu gaat om voormalige levensmiddelen, diermeel, vismeel of bijvoorbeeld visolie. Op al deze producten is de Dierlijke Bijproducten Verordening van toepassing. Als u dierlijke eiwitten in voeders
wilt verwerken, is ook nog de BSE-verordening van kracht. Tijdens de training komt de opbouw van de relevante EU-Verordeningen aan bod. Tevens wordt ingegaan op indeling van dierlijke bijproducten, identificatie, etikettering en transport, verwerkingsmethoden, etc. maar ook op nieuwe ontwikkelingen m.b.t insecten en voormalige levensmiddelen.

Deze training is met name bedoeld voor kwaliteitsfunctionarissen, inkopers, nutritionisten van bedrijven die dierlijke bijproducten produceren of in diervoeders verwerken.

Basiskennis van HACCP, GMP+ en diervoedergrondstoffen is een pré. Indien u niet over deze basiskennis beschikt is het volgen van module 1 aanbevolen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Abonneer je nu op de nieuwsbrief

 
Feedback