Coppens diervoeding in Helmond heeft door de introductie van Inno-feed ruimte tekort. Reden voor de diervoederfabrikant om de fabriek uit te breiden met nieuwe opslagsilo's.
In 2008 introduceerde Coppens diervoeding het voerprogramma Inno-feed. Een voerconcept waardoor de darmgezondheid bij dieren sterk wordt verbeterd en wat uiteindelijk leidt tot betere resultaten. Hiervoor investeerde Coppens in 2007/2008 ook al enkele miljoenen euro's in de productietechnologie.
Ten gevolge van een grotere vraag naar de Inno-feed producten van Coppens diervoeding is de opslag in de fabriek te klein geworden. Coppens diervoeding bouwt daarom nieuwe opslagsilo's, goed voor 6000 ton. ,,We maken tevens deze slag om met de aanvoer per boot scheepsladingen te kunnen ontvangen van meer dan 700 ton en op termijn van 1200 ton'', aldus Ad Kemps. De nieuwe installatie wordt in mei 2010 in gebruik genomen.