Ga naar hoofdinhoud

VanDrie Group twintigste partner GMP+ International

GMP+ International streeft naar breed internationaal draagvlak en betrokkenheid bij diervoederveiligheid. Partners van GMP+ International hebben de ambitie veiligheid en duurzaamheid bij diervoeders te waarborgen.

VanDrie Group

VanDrie Group is wereldwijd marktleider met kalfsvlees en vormt met meer dan 20 bedrijven de grootste kalfsvleesintegratie in de wereld. Brancheorganisaties in de diervoeder- en voedingsketen kunnen partner van GMP+ International worden. Ook bedrijven kunnen partner worden als in een bepaald land geen brancheorganisatie partner is. De vanDrie Group is het eerste bedrijf dat koos voor het partnerschap.

Streven

Het streven van GMP+ International is het aantal partners in de verwerkende industrie van vlees, melk en eieren te vergroten. Voor 2011 is het streven het aantal partners uit te breiden tot 25.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Abonneer je nu op de nieuwsbrief

 
Feedback