Ga naar hoofdinhoud

Nestlé viert tienjarige passie voor dieren

Nestlé Purina bestaat tien jaar. Het bedrijf is opgezet toen Nestlé in 2001 Ralston Purina overnam. Het was de grootste acquisitie in Nestlé’s geschiedenis.

Passie

Nestlé Purina is nu een van de grootste petfood-bedrijven, met wereldwijde verkoopcijfers van meer dan 13 biljoen Zwitserse Frank in 2010 (ongeveer 10,5 biljoen euro). “De passie die medewerkers van Nestlé Purina hebben voor de levens van huisdieren en baasjes, zorgt eroor dat we een leidend en innovatief bedrijf zijn”, aldus Patrick McGinnis, CEO. “Onze werknemers houden van dieren. In veel kantoren moedigen we ze hen aan hun honden en katten mee naar het werk te nemen.”

Biljoenenmerken

Nestlé Purina maakt, vermarkt en distributeert voer en snoep voor honden en katten in meer dan 100 landen wereldwijd. Vijf merken – Friskies, Purina og Chow, Beneful, Purina One en Purina – zijn ‘biljoenenmerken’ geworden, met een jaarlijkse verkoop van meer dan 1 biljoen Zwitserse Frank (ongeveer 0,8 biljoen euro).

Bron: Nestlé Purina

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Abonneer je nu op de nieuwsbrief

 
Feedback