Fefana leden hebben organische zuren en hun zouten met succes op de CLP – GHS-lijst gekregen. Deze zuren worden toegevoegd aan categorieën die eerder werden gepubliceerd door de vereniging, zoals vitaminen en Carotenoïden. Fefana beschouwt het veilig gebruik van toevoegingsmiddelen als haar verantwoordelijkheid tegenover klanten en de maatschappij en wil dit dan ook graag bevorderen.
GHS
Een aantal jaar geleden begon Fefana te werken aan de classificatie voor bepaalde categorieën van stoffen, op basis van de GHS (Globally Harmonised System of Classification and Labeling of Chemicals) en in lijn met de EU-wetgeving. Het GHS werd op internationaal niveau vastgesteld door de Verenigde Naties en levert zo een systeem om de criteria te harmoniseren voor de indeling van stoffen en mengsels, die betrekking hebben op gezondheidsrisico’s tijdens de behandeling (zoals de veiligheid van werknemer), gevaren voor het milieu en gevaren voor etikettering en verpakking van stoffen en mengsels.
Additief
Niet elk additief staat op de lijst. Volgens de GHS is niet elke stof momenteel gedefinieerd als additief voor diervoeding. Zie voor meer informatie de website van Fefana.


