Marijke Folkers voorzitter Raad van Commissarissen ForFarmers

De Raad van Commissarissen van ForFarmers N.V. heeft Marijke Folkers – in ‘t Hout voorgedragen als voorzitter van de Raad van Commissarissen. De Ledenraad van Coöperatie FromFarmers U.A. heeft hiermee ingestemd, wat betekent dat Marijke Folkers na de Algemene Vergadering op 17 april 2025 Jan van Nieuwenhuizen opvolgt in deze rol. Jan van Nieuwenhuizen heeft onlangs besloten zich niet voor een nieuwe termijn beschikbaar te stellen.

Marijke Folkers is in 2022 toegetreden tot de Raad van Commissarissen. Ze is eigenaar van akkerbouw-, pluimvee- en varkensbedrijf Mevar Meeden en werkte eerder als hoofd inkoop bij Nedmag Industries Mining and Manufacturing. Ze heeft veel bestuurlijke ervaring in de agrarische sector, onder andere door haar rol als voorzitter van de raad van commissarissen bij Coöperatie Koninklijke Avebe U.A.

“Ik ben dankbaar voor het vertrouwen dat mijn collega’s van de Raad van Commissarissen en de ledenraad van Coöperatie FromFarmers in me stellen. Ik zie er naar uit verder bij te dragen aan de ambities van de onderneming als voorzitter van de Raad van Commissarissen”, zegt Marijke Folkers.

Kennis en ervaring

Jan van Nieuwenhuizen, huidige voorzitter van de Raad van Commissarissen: “Ik ben erg verheugd dat wij vanuit de Raad van Commissarissen een uitstekende kandidaat hebben kunnen voordragen die met haar kennis en ervaring een goede bijdrage kan leveren aan de verdere invulling van de strategie van ForFarmers.”

Walter Gerritsen, voorzitter Coöperatie FromFarmers: “Wij zijn verheugd dat Marijke Folkers benoemd is als voorzitter van de Raad van Commissarissen en dat de Coöperatie ingestemd heeft met deze voordracht. We hebben alle vertrouwen in de toekomst.”

Jan van Nieuwenhuizen zal de rol van voorzitter van de Raad van Commissarissen blijven vervullen tot en met de komende Algemene Vergadering van Aandeelhouders van 17 april 2025 en draagt dan die rol over aan Marijke Folkers.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mis geen enkel nieuws uit de diervoederindustrie