Fulco van Lede nieuwe topman Nutreco

Fulco van Lede is de nieuwe algemeen directeur van Nutreco.

Met ingang van 16 augustus is Fulco van Lede de nieuwe topman van Nutreco. Hij volgt in deze functie Rob Koremans op, die de functie drie jaar vervulde.

SHV

Van Lede is afkomstig van de SHV Group, het bedrijf dat sinds 2015 eigenaar is van het internationale voerbedrijf. Daar was hij directeur van de SHV Energy Board en gaf hij onder andere richting aan de duurzaamheidsstrategie van SHV. “In Fulco hebben we een waardige opvolger gevonden voor Rob. Fulco kan het bedrijf leiden in de volgende fase van de ontwikkeling van Nutreco”, aldus algemeen directeur Jeroen Drost van de SHV Group.

Inspirerend

Van Lede kijk er naar uit zich in te zetten voor de diervoederindustrie. “Ik ben erg gecharmeerd van het doel van Nutreco: ‘Feeding the Future’. Het is een inspirerend doel om voor te werken en te proberen dit te realiseren”, aldus Fulco van Lede in een kennismakingsvideo op LinkedIn. “Bedrijven van de omvang zoals Nutreco kunnen, en moeten, een positieve rol spelen als het gaat om duurzame voedselvoorziening.”

Adviseur

Koremans blijft tot het eind van het jaar als adviseur deel uit maken van het Nutreco Executive Leadership Team om de directiewisseling te begeleiden. Daarnaast zal hij de start van een nieuw centrum voor fundamenteel onderzoek voor de ontwikkeling van voeradditieven en specialiteiten faciliteren.

Lees ook: Trouw Nutrition introduceert NutriOpt (premium; gratis voor abonnees)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mis geen enkel nieuws uit de diervoederindustrie