De Heus opent garnalenvoederfabriek in Vietnam

De Heus heeft op 5 maart een nieuwe garnalenvoederfabriek in Vietnam geopend. De fabriek in de provincie Vihn Long heeft een oppervlakte van 29.300 m2 en een productiecapaciteit van 50.000 ton, met 5 productielijnen voor uitsluitend garnalenvoer.

Voor de fabriek is technologie uit Europa geïmporteerd, waardoor het hele productieproces voldoet aan verschillende internationale kwaliteitsnormen, waaronder ISO 22000, BAP en Global G.A.P.

Groeiende vraag

De Heus heeft de ambitie om een belangrijke producent van visvoer te zijn, zowel voor vissen die in zee als in zoetwater leven. “Wij geloven sterk in de groeiende vraag naar garnalen”, zegt algemeen directeur Co de Heus van Koninklijke De Heus Groep.

“Om garnalenkwekers te ondersteunen, zorgen we voor hoogwaardig voer, kennisoverdracht en markttoegang. We erkennen uitdagingen zoals klimaatverandering en uitbraken van ziekten. Daarom zetten we ons in voor duurzame activiteiten en milieubescherming door middel van innovatieve technologieën voor de toekomst van de Vietnamese garnalenaquacultuur.”

Lees meer op de website van De Heus

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mis geen enkel nieuws uit de diervoederindustrie