Mengvoedercoöperatie CAV Den Ham is in gesprek met E.J. Bos Diervoeding uit Ederveen over samenwerking. Dat meldt de coöperatie op haar website.
Met de beoogde samenwerking wil het bedrijf een stevige basis leggen voor de toekomst, waarbij de productiecapaciteit van de CAV-fabriek volop kan worden blijven benut.
Aanleiding
“De agrarische sector is sterk in beweging. Het aantal agrariërs neemt in de toekomst af. Om goed te anticiperen op de toekomst en de fabriek gezond te kunnen blijven houden, zijn nieuwe vormen van samenwerking noodzakelijk”, schrijft de coöperatie.
Voor CAV Den Ham was 2019 een keerpunt. “Na een periode van onbalans, is er weer een mooie basis om nieuwe uitdagingen op te pakken.”
Vervolg
De leden worden op dinsdag 3 maart geïnformeerd over de mogelijke samenwerkingsvorm. Zij krijgen dan ook de vraag voorgelegd of dit plan verder kan worden uitgewerkt.


