Boerenbond Deurne ontwikkelde zich ook over boekjaar 2008 uiterst positief. Het geheel aan diervoederverkopen steeg met 9,4 procent naar ruim 600.000 ton. Totaal werd een jaaromzet van 267 miljoen euro gerealiseerd, een stijging van 37,6 procent.
Om de afnemers niet met extra kosten te belasten, werd de marge op de productie van diervoeders tot een minimumniveau teruggebracht. Daarnaast werden tussentijdse nabetalingen aan afnemers vanaf het vierde kwartaal direct op factuur verrekend. Het gevolg van dit lage-kosten-beleid was wel dat het financiële resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening met 4,5 procent werd teruggebracht naar een resterend positief resultaat van 10,6 miljoen euro.
Boerenbond Deurne heeft in het Limburge Neer een mengvoederproductielocatie gehuurd om de stijgende mengvoederomzet te produceren. Deze zomer zal de algehele leiding van Boerenbond Deurne in handen komen van Ad Merks, die deze taak overneemt van Bert van 't Klooster. Hij heeft ruim 20 jaar leiding gegeven aan het concern.