Onlangs heeft de GMP+ Academy een nieuwe member toegevoegd, te weten PTC+ in Nederland. Op dit moment heeft de GMP+ Academy vijf leden, waarvan drie in Nederland en twee in Duitsland. Verschillende leden bieden cursussen aan in hun nationale taal, maar ook in de Engelse taal.
PTC+
PTC+ is een Nederlands expertisecentrum dat cursussen aanbiedt, evenals trainingsplannen voor bedrijven, ontwikkelprojecten en praktische beoordelingen voor de agrarische en gerelateerde sectoren. Onderdeel van cursussen met betrekking tot diervoeder, is het omgaan met veilig voedsel/diervoeder. PTC+ is actief in Nederland en daarbuiten.
GMP+ Academy
De GMP+ Academy is een initiatief van GMP+ International en heeft als doel het overdragen van kennis met betrekking tot Feed Safety Management op alle niveaus en het bereiken van maximale veiligheid in de diervoederketen in alle soorten landen in de plaatselijke of de Engelse taal. Kennis over beheervraagstukken met betrekking tot veilig diervoeder is essentieel om diervoederbedrijven in staat te stellen te voldoen aan de voorwaarden van de internationale GMP+ Feed Safety Assurance certificatie.
Naast het nieuwe lid waren de volgende trainingsinstituten reeds lid vanaf het begin: Schothorst Feed Research (Nederland), Wageningen Academy (Nederland), Bundeslehranstalt Burg Warberg (Duitsland) en Internationale Forschungsgemeinschaft Futtermitteltechnik (IFF) Braunschweig (Duitsland).
Nieuwe cursussen
Verkleinen en diervoederstructuur
Bedoeld voor diervoederfabrikanten, machine- en fabrieksbouwers en voedingsdeskundigen.
Taal: Duits
Wanneer: 06.11.2013
Veevoeding en grondstoffenkennis voor process operators
Bedoeld voor werknemers, van het ontvangen van diervoedermiddelen tot aan de levering van het eindproduct.
Taal: Nederlands
Zelfmengend diervoeder voor varkenshouders
Bedoeld voor varkenshouders die in hun eigen bedrijf willen werken met het mengen van diervoeder en voor functionarissen in de mengvoederindustrie.
Taal: Nederlands
Module diervoeders & diervoederformulering
Voor veehouderijbeheerders, verantwoordelijk voor diervoederkwaliteit; voorlichters; professionals rond het gebied van de diervoederindustrie (zoals leveranciers van toevoegingmiddelen voor diervoeder.
Taal: Engels
Internationaal diploma diervoeder
Voor professionals op het gebied van diervoederverwerking en nauwverwante gebieden.
Taal: Engels
Beginselen van diervoeder en diervoederwetenschap
Bedoeld voor sales-werknemers en werknemers op het gebied van voedingsadvies (met weinig of basale kennis).
Taal: Duits
Wanneer: 10.03.2014 – 12.03.2014
QMB Workshop – HACCP
Seminar voor beginners: Nieuwe werknemers kwaliteitsbeheer, in voorbereiding op het werk als QMB.
Taal: Duits
Wanneer: 10.03.2014 – 11.03.2014
Gevarenanalyse en risicobeoordeling diervoedersector
Werknemers van kwaliteitsafdelingen en leden van HACCP- en validatieteams
Taal: Engels


