Logistiek dienstverlener AB Texel Group breidt de vloot schuifzeiltrailers met kooiapen verder uit. Hiermee beoogt de onderneming klanten met stuk- en/of zakgoed nog beter van dienst te zijn. “Bovendien kunnen we meer maatwerk bieden.”
Schuifzeiltrailers
Voor het verbeteren van de dienstverlening in stuk- en zakgoed schaft AB Texel nieuwe meeneemheftrucks aan voor de schuifzeiltrailers. Het betreft Terberg Kinglifters. De Terberg Kinglifters zijn uitgerust met 4-wegbesturing. Dit stelt de chauffeur in staat om de schuifzeiltrailer ook op smalle wegen te lossen. Daarnaast is AB Texel Group met de meeneemheftrucks niet afhankelijk van materieel op loslocaties: de chauffeur heeft altijd zijn eigen heftruck bij zich.
Ontzorgen
De uitbreiding van de vloot schuifzeiltrailers en meeneemheftrucks past in de strategie van AB Texel Group om klanten in de agri- en foodsector complete oplossingen te bieden voor al hun logistieke vraagstukken, stelt de logistiek dienstverlener.
AB Texel
AB Texel vervoert met name agrarische producten, diervoeders, meel, gekoelde foodproducten en vloeibare zuivel. De onderneming heeft naast een grote vloot voor bulktransport, meer dan 150 schuifzeiltrailers en enkele tientallen meeneemheftrucks. De logistiek dienstverlener verwacht later dit jaar een serie nieuwe schuifzeiltrailers.
Lees ook: AB Texel Group nieuwe logistiek dienstverlener Agravis